Almanca Aile Birleşimi Kursu, Almanca Aile Birleşimi Kursu Fiyatları

En İyi Almanca Aile Birleşimi Kursu

AİLE BİRLEŞİMİ KURSU

Oturma izni yasası sebebiyle, Almanya'daki eşinin yanına yerleşmek isteyen yabancılara henüz vize talebinde bulunurken kendi ülkesinde basit düzeyde, Almanca bilgisine sahip olduğunu kanıtlama zorunluğu getirmektedir. .

Akademik Batı Dilleri‘nde alacağınız Almanca Aile Birleşimi kursu ile Alman konsolosluğunun istediği Aile Bİrleşimi sınavından başarıyla geçersiniz.

 

Akademik Batı Dilleri almanca aile birleşimi kursumuz;genel Almanca kursu değildir.Almanya’da ikamet etmiş,Anadili Almanca olan Alman kültürünü çok iyi tanıyan profesyonel kadromuz tarafından Aile Birleşimi sınav yönetmenliğini başarılı bir şekilde tamamlıyacağımız Almanca kursudur.

Aile Birleşimi Kursu,Aslında Alman Kültürünü tanımaktır.

Kursumuzda sınav programımız tamamen Goethe Enstitüsü Aile Birleşimi sınavına uygun planlanmış olup, Almanca eğitimi Basic düzeyde cümle yapıları öğretillir.

 

START DEUTCH

  • HÖREN (Dinleme)
  • LESEN (Okuma)
  • SCREIBEN (Yazma)
  • SPRECHEN (Konuşma)

 

Almanca Aile Birleşimi sınavı dört bölümden oluşmaktadır.

Akademik Batı Dillerinde Aile Birleşimi kurs programımız,Lisans ve Lisansüstü eğitim modeliyle-zengin içeriği ve teknik müfredatıyla dört beceri olarak sizi başarıya ulaştıracaktır.

Sınav kaygınızı yenmek,geleceğinizi oluşturmak için sizleri Akademik Batı Dilleri Kadıköy-Beşiktaş şubelerimize bekliyoruz.

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder