Bursa Nilüfer Fsm İngilizce Kursu İletişim Bilgileri
Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu Bursa FSM IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


Bursa İngilizce Dil Kursu FSM

Bursa İngilizce Dil Kursu FSM olarak Bursa Nilüfer Fsm de yer alan yetişkinler ve çocuk grupları için ayrı ayrı oluşturulan eğitim müfredatı ile fark yaratan Bursa İngilizce kursları arasında ilk sırada yer alan kurumumuz Akademik Yabancı Dil Kursu ile tanışın.

Sıradanlaşan, alışılmış yabancı dil eğitim müfredatlarının dışında alanında uzman eğitmen tarafından yetişkinler için özel hazırlanan The Academic Publising Yayınevine ait özgün kaynakları ile yıllardır deneyimlediği İngilizce eğitim sistemini Bursa İngilizce Dil Kursu FSM olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bursa Nilüfer Fsm de yer alan İngilizce dil kursu Akademik Yabancı Dil Kursu’nda online veya yüz yüze katılım sağlayabileceğiniz ücretsiz seviye belirleme sınavı ile zaman kaybetmeden seviyenize ve ihtiyacınıza yönelik okuma, konuşma, yazma ve dinleme olmak üzere dört temel beceride Bursa İngilizce Dil Kursu FSM’de eğitim alabilirsiniz.

 

Bursa En İyi İngilizce Dil Kursu

Bursa en iyi İngilizce dil kursu için araştırma yapan birçok öğrencinin karşısına sıradanlaşmış, aynı eğitim metodolojisini benimsemiş birçok farklı İngilizce dil kursu çıkmaktadır.

Bursa en iyi İngilizce dil kursu sıralamasında fark yaratan ve Türkiye’de ilk kez yetişkin bir birey için özel hazırlanan yabancı dil eğitim sistemi ile Bursa Nilüfer Fsm’de yer alan İngilizce kursları arasında en iyi İngilizce dil kursu olan Akademik Yabancı Dil Kursu ile bugüne kadar birçok farklı meslek grubunda çalışanlara ve lisans öğrencilerine eğitim veren kurumumuz mezun öğrencilerinin referansı ile İngilizce dil eğitimine yön vermeye devam etmektedir.

İngilizce kursları arasında Bursa en iyi İngilizce dil kursu olarak arama yapıldığında sözlü ve yazılı becerinizi üst seviyeye ulaştırabilecek ve bir yetişkin olarak zamanla oluşturduğunuz deneyimleri karşılayabileceğiniz bir dil yetkinliğine Bursa Nilüfer Fsm’de bulunan İngilizce kursları arasında en iyi İngilizce kursu olan Akademik International ile sizin için özel hazırlanan yayınlar ile ulaşabilirsiniz.

 

Bursa İngilizce Dil Kursu Tavsiye

Bursa İngilizce Dil Kursu tavsiye aramalarında en çok tercih edilen ve mezunları tarafından en çok referans olunan Bursa Nilüfer Fsm İngilizce Dil Kursu Akademik Yabancı Dil Kursu’dur.

Bursa Nilüfer Fsm’de bulanan kampüsü ile Bursa İngilizce dil kursu tavsiye araştırmalarında ilk sırada olmasının en önemli sebeplerinden biri olan yetişkinler için özel hazırlanan yabancı dil eğitim müfredatı ve çağa ayak uydurmuş ve güncel aktüel konu başlıklarının olduğu kuruma ait özgün kaynaklar ve her biri alanında min 5 yıl deneyimli eğitmen kadrosu olan Akademik Yabancı Dil Kursu ile kariyer planınıza zaman kaybetmeden yön verebilirsiniz.

Yıllardır ulaşmak istediği İngilizce yeterliliğine ulaşamamış bireyler için İngilizce eğitimi almış ve bu eğitimden memnun kalarak kurumu referans gösterebilecek, tavsiye edecek bireylerin olması önemli bir kriterdir. Bu noktada özellikle birçok farklı meslek grubundan çalışan ve lisans öğrencisinin tavsiyesi ile her geçen gün yabancı dil eğitimi yeterliliğinde fark yaratan Akademik Yabancı Dil Kursu sizin için de Bursa Nilüfer Fsm’de ki kampüsünde İngilizce eğitimlerine devam etmektedir.

 

Bursa İngilizce Dil Kursu Fiyatları

Bursa İngilizce dil kursu fiyatları, özellikle yıllardır İngilizce eğitimi almasına rağmen hedeflediği yabancı dil seviyesine ulaşamamış yetişkinler için önemlidir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında dört temel beceri üzerine birçok farklı konuya ait yetişkinlerin dil yeterlilerini ön plana çıkartan yabancı dil eğitim müfredatı ile ekonomi, sağlık, teknoloji, endüstri gibi yetişkinlerin zamanla oluşturduğu aktüel birikimi aktaran yayınlarımız ile tasarruflu bir dil öğrenimi sağlanmaktadır.

Bursa İngilizce dil kursu fiyatları için araştırma yapanlar için Bursa Nilüfer Fsm’de bulunan akademik yabancı dil kursu bursa dil kursu aramalarında zamanın ve fiyat politikasının en tasarruflu kullanıldığı eğitim içeriğini sizlere sunmaktadır.

Uzun yıllardır deneyimlediğimiz İngilizce öğretim metodlarının aksine yeterliliğimiz ve yetkinliğimize uygun hazırlanan eğitim içeriği ile kariyer planlarımızı ertelemeden bursa fsm de bulunan İngilizce dil kursları arasında fark yaratan akademik yabancı dil kursu ile iletişime geçebilirsiniz.Adresimiz

İhsaniye Mahallesi Can Sokak No:2 Kat:6 16130 Dünya İş Merkezi FSM Nilüfer / BURSA

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa İngilizce Dil Kursu FSM de yer alan kampüsü ile Türkiye'de ilk kez yetişkinler için özel hazırlanan eğitim müfredatı ile dört temel becerinizi geliştirebileceğiniz bir eğitime dahil olabilirsiniz.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder