Bursa Görükle Dil Kursu İletişim Bilgileri | Akademik Batı Dilleri
Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu Bursa Görükle Kampüs Resimleri


Bursa Görükle En iyi İngilizce kursu

 alanında en iyi dil okulu olan Akademik'e aşağıdaki iletişim adresleri ve yandaki iletişim formu üzerinden ulaşabilir, sorularınızı, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır....

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulları Bursa Görükle İngilizce Kursları; İngilizce seviyenizin daha da güçlenmesine destek olup hem öğrencilere hem çalışanlara uygun olarak düzenlenen kurs saatleri sunarak İngilizce dil eğitimini sizlere kalıcı olarak kazandırmayı amaç edinir.

Bursa Görükle İngilizce kursu fiyatları

Bursa Görükle İngilizce Kursu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Okulların da, dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime olarak çeşitli becerilere yönelen ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz aktivitelerimiz, seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olup öğrencilere farklı ve eğlenceli yaklaşımlarla öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, sorumluluk bilinci, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, öğrenci odaklı programlarımız, kulüp etkinliklerimiz, teknoloji donanımlı sınıflarımız ile sizlerin eğitim ve kariyeriniz de daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak olan Akademik Batı Dilleri Bursa Görükle şubesi İngilizce kursları ile sizde hemen tanışın.

 Adresimiz

Dumlupınar Mah. Atatürk Blv. Ramazan Ersoy İş Mrk. No:3 (MC Donalds Üstü) Görükle / Nilüfer / BURSA

YOL TARİFİ AL
Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

Bursa Görükle Akademik Batı Dilleri, Yabancı Dil (İngilizce) Kursu'nu Yakından İnceleyin ve Özel / Vıp Sınıflarda Eğitim Alın!

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder