En Nitelikli İngilizce Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu
Ön Bilgi Formu
Nitelikli dil eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Sertifika Akademik Yabancı Dil Kursu
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Kuruma Özel YAYINLARIMIZ
Bu Gurur Hepimizin

Türkiye’de ilk kez, yabancı dil eğitiminde Türk dil yapısına uygun olarak hazırlanan Londra merkezli yayınevimiz THE ACADEMIC PUBLISHING'in Native yazarları ve Türk Dilbilimcileri tarafından oluşturulan ulusal ve uluslararası yayınlarımız.

Referanslar
Kurumsal Dil Partnerlerimiz...
Yarım Asra Yakın Tecrübemiz
Alanında uzman eğitmen kadromuz ile Yurtiçinde İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir kampüslerimizde yurtdışında İngiltere ve Amerika temsilciliklerimiz de sunduğumuz İngilizce başta olmak üzere yabancı dil eğitim programları ile pek çok üst düzey yönetici, mühendis, iş adamı, akademisyen, öğretim görevlisi, doktor, avukat, üniversite öğrencileri ve önemli sektörlerden bireyler yetiştirmiştir. Yetiştiren kurumumuz yabancı dil eğitimine nitelik kazandırmaya devam ediyor.
Ödüllerimiz
Akademik Forum'a Ücretsiz Kayıt Ol
Akademik Forum'a ücretsiz üye olarak materyal paylaşımı, kampanyalarımız ve duyurularımızdan faydalanın.
Sunduğumuz Avantajlar
Akademik Yabancı Dil Kursu öğrencilerine sunmuş olduğu kapsamlı ve nitelikli eğitim avantajları
Uzman Kadro

Uzman Kadro

Her biri alanında uzman, akademik alanda çalışmış ve tecrübeli öğretmenlerimizle kaliteli bir eğitim sunmaktayız.
Kuruma Özgü Yayınlar

Kuruma Özgü Yayınlar

Kurumumuz yabancı dil eğitim tecrübesiyle lisans ve lisans üstü gruplara özgü oluşturmuş olduğu aktüel konu içerikli özgün yayınlar ile konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini en üst düzeye çıkartır.
Online Ders

Online Ders

Kampüslerimizde verilen sınıf içi eğitimlerimizin yanı sıra Türkiye'nin En Geniş Kapsamlı Online Eğitim Platformu İngilizce Uzem kanalıyla gerçekleştirdiğimiz online eğitimlerimize Türkiye'nin her yerinden katılabilirsiniz.
Konuşma Klüpleri

Konuşma Kulüpleri

Listening, Writing ve Reading derslerinin yanı sıra öğrendiğiniz yapıları kullanabileceğiniz günlük ve üst düzey İngilizce seviyelerine uygun oluşturulmuş speaking derslerimize katılım sağlayabilirsiniz.
Zengin Ders İçeriği

Zengin Ders İçeriği

Bu zamana kadar alışagelmiş tek düze klasik grammar eğitimlerinden öte 4 dil becerisini kazanabileceğiniz aktüel içeriğe ve kapsamlı müfredata sahip olan bir eğitim anlayışı sunmaktayız.
Akademik İngilizce

Akademik İngilizce

Temel İngilizce'den daha üst düzeyde dil eğitimleri veren Türkiye'nin ilk Akademik İngilizce eğitim kurumu Akademik Dil Kursu bugüne kadar 50.000+ öğrenci yetiştirmiştir.
Akademik İngilizce

Idp Ielts Sınav Merkezi

IDP ile IELTS’e girerken, sınavınızda mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için olağanüstü bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. IDP sınav merkezi olarak akşam oturumları ve pazar günleri dahil olmak üzere her gün IELTS sınavını gerçekleştiriyoruz. Güleryüzlü ve deneyimli personelimiz ile IELTS sürecinizde size yardımcı olmak için buradayız.
Neden Akademik Dil Kursları ?
Akademik Dil Kurslarını seçen siz değerli öğrecilerimiz için sunduğumuz eğitim avantajları

Yıllardır deneyimlediği yabancı dil eğitim tecrübesi, kuruma özgü yetişkin, lise ve çocuk grupları için ayrı oluşturulan yayınları ve alanında uzman öğretmenleri ile İngilizce’ye dair tüm detayları speaking, reading, listening ve writing olarak dört temel dil becerilerini geliştirmeye odaklanarak sunmaktadır

Eğitim Kurumlarımızda İngilizcenizi temel seviyeden başlayarak üst düzey bir akademik İngilizce seviyesine kadar getirebilirsiniz. Eğitim öncesinde yapılan seviye tespit sınavı ile sınıflarımızı öğrencilerin seviyesine uygun ve homojen bir yapıda oluşturuyoruz.

Kurum olarak geçmişten günümüze kadar İngilizce eğitimdeki en büyük eksiliğin sadece grammar odaklı bir ders olduğunu düşünmekteyiz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, müfredatımıza  Reading, Listening, Writing ve Speaking becerilerini de eklemiş bulunmaktayız. Derslerimizde dil bilgisi kurallarına ek olarak, okuduğunu anlama, kelime, yazma, dinlediğini anlama ve konuşma gibi çeşitli uygulamalarla İngilizce’yi bir bütün olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İngilizce’yi sadece dil bilgisi öğretmekten ziyade bir kültür edinimi olarak görmemiz sebebiyle İngilizce’de bulunan phrase, collocation, phrasal verb gibi kelime yapıları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimimizle İngilizce’ye dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bunun yanısıra, farklı ders türlerimizle hem okuduğunu anlama,kelime, dil bilgisi gibi yazılı becerileri hem de dinleme ve konuşma gibi daha aktif şekilde kullanılan becerileri en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Türklerin yabancı dil öğrenim becerilerine uygun, sadece grammar tabanlı değil konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerini de aynı paralelde geliştirebilecekleri yabancı dil öğrenme kaynakları her seviye için ayrı olarak hazırlanmıştır.

Haberler & Duyurular

Akademik Dil Kursu

olarak güncel haberler ve önemli duyuruları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Online İngilizce Kursu

En İyi İngilizce Kursu

Yarım asra yakın süredir Bursa İngilizce kursu kampüsümüz ile temellerini atmış olduğumuz Akademik Yabancı Dil Kursu programlarına kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için İstanbul, Ankara, Bursa, Manisa, Denizli ve İzmir kampüslerimizin iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Mesaj Gönder