İngilizce Kursu Kızılay - İngilizce Kursu Kızılay Tavsiye
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

İngilizce Kursu Kızılay Akademik Batı Dilleri’ni tercih eden öğrencilerimiz kursumuz sonunda okuma, yazma, dinleme, konuşma gibi dil yetilerini geliştirirken kelime bilgilerini de arttıracaklardır. Eğitim kadromuzda yer alan akademik çıkışlı öğretmenlerimiz ile Akademik İngilizce’nizi geliştirmek için bir telefon yakınınızdayız.

İngilizce Kursu Kızılay Akademik Batı Dilleri olarak kurs boyunca yapacağımız tespit sınavları ile ilerlemenizi takip ederek eksiklerinize göre ağırlık veren çalışma planlamaları ile İngilizce seviyenizi ileri düzeye taşımanız için yardımcı oluyoruz.

Akademik Batı Dilleri olarak öğrenilecek dile maruz kalmak dili öğrenmenin temeli anlayışıyla İngilizce Kursu Kızılay arasında grup eğitimlerinde alacağınız kalitesinin yanı sıra alacağınız eğitimin saatlik fazlalığı noktasında da Kızılay İngilizce Kurslarının öncüsü konumundayız.

Şehrin merkezinde yer alan Akademik Batı Dilleri, 37 yıllık tecrübesiyle 16 Dünya Dilinde verdiği yabancı dil eğitimine dünya üzerinde en çok kullanılan dil olan İngilizce’yi öğrenmek, şu anki İngilizce seviyesini ileri taşımak isteyenlere benzersiz müfredatı, özgün ve kolay anlaşılır/kavranır kaynakları ve alanında uzman eğitim kadrosu ile yol göstermektedir.

1984 yılında ‘’ Bir lisan, bir insan ’’ mottosuyla çıktığımız bu yolda benzersiz müfredatımız, özgün yayıncılık hizmetimiz ve profesyonel eğitmenlerimiz ile 37 yıldır İngilizce öğrenmenin en doğru adresi olarak hizmet vermekteyiz.

Mesaj Gönder