İş İngilizcesi (Business English) | Akademik Batı Dilleri

Nitelikli Profesyonel İş İngilizcesi

Mesleğini iyi bir şekilde icra eden ve alanına hakim bir personeli, yetkin kullandığı bir yabancı dil diğer çalışanlardan öne çıkartmaktadır. Öne çıkan personeller ise şirketleri ve kurumları diğerlerinden farklı kılmaktadır. Bu konuda biliçlenen ya da bilgilenmek isteyen kurumlarımız için, Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil kursları eğitim departmanımız tarafından Busınes English Department’ı kurulmuştur.

İş İngilizcesi globalleşen ticari ilişkilerin rekabet edinilebilmesi açısından firmalar için büyük önem arz etmektedir. İş İngilizcesi Programı sektöre özgü oluşturulan kapsamlı yayınlarımız ile interaktif öğretim modeli ile 4 beceri odaklı Speaking, Reading, Listening ve Writing tabanlı etkili iletişim ile gerçekleştirmektedir.

Şirket ya da devlet kurumu çalışanları eğitimlerini iş yerlerinde yöneticileri ya da kurumumuzda kendilerine özel bir gup da eğitim alırlar. Bu eğitimin süreci, konu dağılımları, içeriği ihtiyacınıza yönelik belirlenir. 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder