İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları, İzmir İngilizce Kursları
Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu İzmir IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce Kursu araştırması yaparken yüksek standartlarda eğitim modeli benimsemiş, var olan becerileri en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen ve bu seviyeyi kalıcı hale getirip yetkinlik kazandırmayı amaçlayan bir kurs seçmelisiniz.

İngilizce eğitimi alırken bireysel ihtiyaçlarınıza ve yeterlilik seviyenize göre belirlenen eğitim modelini baz alan Akademik Yabancı Dil Kursu, İzmir’deki kampüsü ile öğrencilerine İngilizceyi en donanımlı şekilde öğrenme fırsatı veriyor. İzmir’de yaşayan veya okumaya gelen öğrencileri için kendi bünyesinde bulunan materyalleri ve her anını verimli geçirmeye odaklanan eğitim modeli ile kısa sürede İngilizce öğrenme ve kullanma açısından farkını ortaya koyabiliyor. 

İzmir'in En İyi İngilizce Kursu

İzmir'in en iyi İngilizce kursu, aynı zamanda İzmir IELTS sınav merkezi olduğundan dört temel dil bilgisi olan speaking, writing, listening ve reading bölümlerinden oluşan IELTS sınavına girmek isteyen öğrencilerine İzmir kampüsünde bu bölümlere odaklı bir şekilde eğitim veriyor. IELTS sınavına girme sebepleri arasında genellikle yurtdışında eğitim görmek, göçmenlik, kariyer hedefleri ve dil tazminatları bulunuyor. IELTS, dünya genelinde 135 ülkede uygulanmakta olan en yaygın sınavlar arasında olup ülkemizde de rağbet görüyor. İzmir en iyi İngilizce kursu ve İzmir IELTS sınav merkezi olan İzmir'in en iyi İngilizce kursu Akademik Yabancı Dil Kursu, IELTS sınavında birçok öğrencisini başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyor.

İngilizce öğrenirken en önemli problemlerden biri haline gelen öğrencinin dil bilgisi kurallarına fazla odaklanması sonucu dilden kopmalar yaşanmaması adına dil öğrenmeyi bir kültür veya bir yaşam biçimi haline getirmek son derece önemlidir. Bu noktada İzmir'in en iyi İngilizce kursu İngilizce‘de bulunan phrases, collocations, phrasal verbs gibi kelime kalıpları ve anlam bilim olarak adlandırılan semantics üzerine yoğunlaşan eğitimi ile öğrencilerine İngilizceyi öğretirken aynı zamanda keyifli hale getirmeyi hedefliyor.

İzmir İngilizce Kursu Tavsiye

İzmir İngilizce kursu Tavsiye aramalarında ilk sırada yer alan İzmir Alsancak da bulunan Akademik Yabancı Dil Kursu dilbilgisi, okuma, yazma ve kelime bilgisi olarak çeşitli becerilere odaklanan ve haftanın 6 günü ana dersler dışında sınırsız ve ücretsiz katılım sağlayabileceğiniz , seviyelere ve seanslara göre ayrılmış olan aktiviteler düzenleyen, öğrencilere farklı ve eğlenceli yaklaşımlarla öğrenme fırsatı sunan bir İngilizce kursudur.

Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz, farkındalık yaratan sorumluluk bilincimiz, öncü ve yenilikçi yaklaşımımız, öğrenci odaklı programlarımız, kulüp etkinliklerimiz, teknoloji donanımlı sınıflarımız ile eğitim ve kariyer hayatınızda daha hızlı ilerlemenizi sağlayacağız. 

    Uyguladığı kendine özgü sistemiyle birçok öğrencinin İngilizce seviyesinin yükselmesine katkı sağlayan İzmir İngilizce Kursu Tavsiye aramalarında karşınıza çıkan kursumuz İngilizce seviyenizin yükselmesine katkı sağlamaya devam etmektedir. İngilizce eğitimlerinde öğrencinin 4 temel beceri üzerinden eğitim almasını sağlayan Akademik Yabancı Dil Kursu İngilizceyi eksiksiz öğreten bir eğitim sistemi uygulamaktadır. Öğrencilerinin gerek günlük hayatta gerekse kariyer hedefine yönelik olarak ihtiyacına göre eğitim planlaması sağlamaktadır. İzmir İngilizce kursu Tavsiye aramalarında mezun ettiği öğrencilerin referansı ile fark yaratan yabancı dil kursumuz sizlere İngilizceyi kalıplaşmış kavramların dışına çıkarak Aktüel konular üzerinden öğrenmenizi sağlayarak İngilizcenin kendine özgü yapısını kavratan eğitim sistemi uygulamaktadır.Adresimiz

Talatpaşa Bulvarı 1439. Sk. No:24 k:3-4 Alsancak /İzmir

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

İzmir'de bulunan Akademik Yabancı Dil Kursu yetişkinlere özgü oluşturmuş olduğu yabancı dil eğitim sistemi ile İzmir Alsancak ta en iyi İngilizce kursu olarak fark yaratmaktadır.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder