İzmir İngilizce Dil Kursu Fiyatları/İzmir İngilizce Kursları Tavsiye -Türkiye'nin En Nitelikli Dil Okulu
Kampüsten Duyurular

Akademik Dil Kursu İzmir IELTS Test Venue Kampüs Resimleri


 

İzmir İngilizce Kursu

İzmir İngilizce kursu seçenekleri arasında karşımıza çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin ileri düzeylere gelmenizi sağlayacak eğitim modeli uygulamaktadır. Uyguladığı kendine özgü metotlarıyla birçok öğrenci grubunun beğenisini toplayan Akademik Yabancı Dil Kursu seçkin eğitim sistemiyle sizlerin İngilizce seviyenizi en iyi seviyelere taşımaktadır.

 İngilizce öğrenmek çağımızda gerek iş hayatında gerekse kültürel olarak önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Akademik Yabancı Dil Kursu İngilizceyi öğrenmeyi kolaylaştırıcı metotlarla sizlere spesifik eğitim modeli uygulamaktadır. İngilizcenin çağımızda birçok sektörde geçerliliği vardır. Bazı iş kollarında özellikle üst düzey pozisyonlara geçişlerde ileri seviye şartı aranmaktadır. Gerek kariyer anlamında gerekse kültürel olarak İngilizce öğrenmek sizlere önemli değer katacaktır. Dünyada her ülkede geçerliliği olan İngilizce birçok ülkenin ana dili olan yaygın bir dil aile grubudur. Akademik Dil Kursu öğrencilerine İngilizcenin kendi has yapısını ve ihtiyaçlarına yönelik kullanabilecekleri model olarak kavratan eğitim modeli uygulamaktadır. Eğitimlerde 4 temel beceri olan reading, listening, writing, speaking becerileri üzerinden İngilizce’nin tam kapasiteli öğretilmesi hedeflenmektedir. Kendi yayın evi olan The Academıc Publıshıng üzerinden eğitim sistemine uyumlu kaynaklarla öğrencilerinin bütün kaynak ihtiyacını karşılamaktadır.

İzmir İngilizce kursu olarak Akademik dil kursunda eğitimlere başlamadan öğrencinin alt yapı durumunu kontrol edebilmek için seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Seviye belirleme sınav sonucuna göre öğrencinin hedefine yönelik eğitim planlaması oluşturulmaktadır. Daha önce bünyesinde birçok Doktor, Mühendis, Avukat v.b gibi meslek gruplarından öğrencilere eğitim veren ve seviyelerini geliştirmelerine önemli katkı sağlayan Akademik dil kursu sizlerin de ileri seviyelere ulaşmanızı sağlatmaya devam etmektedir.

Çeyrek asırlık deneyimiyle bünyesinde bulunan birçok Akademisyen kökenli uzman eğitmen kadrosuyla eğitim sistemini sürekli geliştirerek sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. İzmir İngilizce kursu olarak sizlerin İzmir deki tercih ettiği önemli dil kursları arasında yer almaya devam etmektedir.

İzmir İngilizce Dil Kursu Tavsiye

İzmir İngilizce dil kursu tavsiye aramalarında öne çıkan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin nitelikli eğitim programları üzerinden eğitim almanızı sağlamaktadır. Birçok öğrenci grubunun eğitimine katkı sağlayan eğitim programlarıyla sizlerin İngilizce seviyenizi ileri seviyelere taşımaktadır.

İngilizce günümüzde birçok iş sektöründe gerekli olan önemli bir haline gelmiştir. Dünya dada birçok ülkenin ana dili olarak karşımıza çıkmaktadır. İngilizcenin öneminin farkında olarak öğrencilerine ihtiyacına yönelik eğitim programları uygulayan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin İngilizce seviyeniz ileri taşımaya devam etmektedir. Uyguladığı eğitim modeliyle İzmir de birçok öğrenci grubunun beğenisini toplayarak tavsiye edilen Akademik Yabancı Dil Kursu eğitim sistemini sürekli geliştirerek öğrencilerinin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kendi yayın evinden temin ettiği kapsamlı yayınlarıyla öğrencilerinin kaynak noktasındaki bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğitim sisteminde Aktüel konular üzerinden planladığı sistemle Türkiye de ilk olarak uygulanan bir sisteme öncülük etmektedir. Öğrencilerinin eğitim noktasındaki hedefine yönelik planlama uygulayarak İngilizce seviyelerini ihtiyacına uygun şekilde geliştirmektedir.

   İzmir İngilizce dil kursu tavsiye olarak Akademik Yabancı Dil Kursu eğitimlerinde 4 temel beceriyi baz almaktadır. reading, listening, writing, speaking olarak öğrencilerinin İngilizceyi bütün becerilerde öğrenmesi sağlanmaktadır.

Bünyesinde birçok avukat, mühendis, üst düzey yönetici öğrenci gruplarına eğitim veren ve tavsiye edilen Akademik Yabancı Dil Kursu nitelikli eğitim programları uygulamaya devam etmektedir. Öğrencilerinin seviyesini doğru analiz ederek eğitim planlaması yapan Akademik dil kursu İzmir İngilizce dil kursu tavsiye olarak sizlerin önemli tercihlerinden olmaktadır.

İzmir İngilizce Kursu Fiyatları

 

İzmir İngilizce kursu fiyatları planlamasında olan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin ihtiyacına yönelik eğitim programları uygulamaktadır. Uyguladığı nitelikli eğitim sistemiyle sizleri aktüel konular üzerinden öğrenmeyi kolaylaştırıcı metotlarla eğitim planlamasına dahil etmektedir.

İngilizce dünyada en çok konuşulan dil aile grupları arasında yer almaktadır. Günümüzde de gerek iş hayatında kariyer olarak gerekse kültürel olarak öğrenilmesi önem taşımaktadır. Birçok iş kolunda iş başvurularında İngilizce şartı aranmaktadır. Kariyer hedefi olan öğrencilerin İngilizceyi çok ileri seviyelere taşıyarak sonrasında seviye durumunun ispatı için Ielts, Toefl, Yds gibi sınavlarla seviyelerini ispatlaması gerekmektedir. Akademik Yabancı Dil Kursu İzmir İngilizce kursu fiyatları olarak öğrencilerinin hedeflerini doğru analiz ederek sonuç odaklı olarak eğitim planlaması yapmaktadır. Öğrencilerine Aktüel konular üzerinden kendi yayın evinin kaynaklarıyla eksiksiz olarak destek olan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin İngilizce eğitimlerinde yanında olmaya devam etmektedir. Eğitim planlamasında 4 temel beceri olan reading, listening, writing ve speaking olarak öğrencilerinin İngilizceyi bütün beceriler üzerinden hakimiyet oluşmasını hedeflemektedir. Öğrencilerin seviyesini seviye belirleme sınavıyla belirleyip doğru analiz ederek eğitim planlamasını doğru planlama yapmak hedeflenmektedir.

Çeyrek asırlık deneyimiyle bir çok öğrenci grubunun İngilizce gelişimine katkı sağlayan Akademik Yabancı dil kursu uzman eğitmen kadrosuyla sizlerin ileri seviyelerde eğitim almanızı sağlamaktadır. İzmir İngilizce kursu fiyatları aramasında öne çıkan ve en çok tercih edilen kurslar arasında olan Akademik Yabancı Dil Kursu sizlerin İzmir deki tercih ettiğiniz önemli dil kursları arasında yer almaktadır.

 Adresimiz

Talatpaşa Bulvarı 1439. Sk. No:24 k:3-4 Alsancak /İzmir

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.

İzmir'de bulunan Akademik Yabancı Dil Kursu yetişkinlere özgü oluşturmuş olduğu yabancı dil eğitim sistemi ile İzmir Alsancak ta en iyi İngilizce kursu olarak fark yaratmaktadır.

Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder