İzmir YDS Kursu
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...

İzmir Yds Kursu

YDS sınavı tek oturumda gerçekleştirilen adayların ingilizce bilgisini ölçmeye yönelik bir uygulamadır. Sınavda alınan puan birçok alanda geçerli olsada genel olarak YDS sınavına katılan adayların büyük bir çoğunluğunun amacı, araştırma görevlisi olmak ya da atama işlemleriyle ilgili kariyer hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır. Siz de bu minvalde başarınızı şansa bırakmadan, kariyer kazandıran bir dil okulu olan İzmir Yds Kursu ile birlikte verimli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Günümüzde sosyal yapı ve kariyer hayatımızda yabancı dil bilmenin önemi her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda yabancı dil bilmek ve bu alanda yetkinliği kanıtlamak iş fırsatlarını, kariyer basamaklarını önümüze sermektedir. Bu hedeflerde başarıya ulaşmak ve daha pozitif bir yaşam deneyimi gerçekleştirmek için İzmir Yds Kursu ile birlikte kapsamlı bir sınav eğitimi alabilirsiniz.

YDS sınavına katılım gösteren adaylar şu şekildedir.

♦ Lisans mezunu olup yüksek lisans programlarına girmek isteyen adaylar,

♦ Çalıştığı kurumda dil tazminatı almak isteyen ya da yurt dışı görevi sebebiyle yabancı dil bilgisine hakimiyetini tespit etmek isteyen adaylar,

♦ Doçent,doktora ve sanatta yeterlilik adayları şeklinde özetlenebilir.

Akademik Yabancı Dil Okulu çeyrek asırlık deneyimiyle uzman eğitim kadrosu ve nitelikli YDS yayınlarıyla yds noktasında sizlere tam anlamıyla destek olmaya devam etmektedir. İzmir YDS kursu tavsiye seçenekleri arasında olan Akademik Yabancı Dil Okulu birçok Akademisyen,Doktor, Mühendis gibi meslek gruplarından ve öğrenci grupları tarafından Referans olarak gösterilmektedir.

Değişen sınav sistemine uygun YDS yayınlarıyla adayların eğitim süresince sınav stratejilerine göre zamanı iyi kullanmalarını sağlayarak adayları gereksiz ayrıntılardan uzak hedefe ulaştıracak puanı almaya yönelik eğitim sistemi uygulanır. İzmir Yds Kursu kendi bünyesindeki Akademisyen kökenli eğitmenlerinin yazmış olduğu YDS setlerinde konu anlatımlı,soru bankası ve Türkiye geneli deneme sınavlarıyla sınava hazır hale gelmeniz sağlanır. Akademik  Yabancı Dil Okulu İzmir' de YDS noktasında zengin yayınlarıyla ve YDS sınavına katılım sağlayan tecrübeli eğitmenleriyle, İzmir YDS kursu tavsiye olarak hedeflediğiniz puanı almanız konusunda en doğru eğitim modelini uygulayarak  başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

İzmir Yds Kursu Tavsiye

İzmir Yds Kursu tavsiyelerinde ilk sıradaki yerini her zaman korumayı başaran kurumumuz, başarınızı şansa bırakmadan sizi hedeflerinize donanımlı bir şekilde hazırlıyor. Yabancı dil seviye tespit sınavlarına yönelik kaygınız ve korkunuz varsa, bu duygu durumundan uzaklaşarak bizimle birlikte profesyonel bir sınav hazırlığı süreci gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Yds Kursu Tavsiyelerinde ve dil okulu tercihlerinde en çok tercih edilen kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Sınava özgü yeni stratejiler, özgün sınav içerikleri ve geçmiş sınav sorularını etkili bir şekilde kursumuzda öğrenebilir ve sınav pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Siz de İzmir Yds Kursu’nun eşsiz ve başarıya götüren eğitim sınıflarına dahil olabilir ve zaman kaybetmeden hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Bu noktada tek yapmanız gereken yabancı dil sınavına odaklanmak ve bu konuda tecrübeli, uzman bir kurum tarafından destek almak olacaktır. Başarıyı şansa ve tesadüfe bırakmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir En İyi Yds Kursu

İzmir en iyi Yds kursu olarak Akademik Yabancı Dil kursları sizleri Yds sınavında başarılı sonuçlar aldırmaya devam etmektedir. Değişen sınav sistemlerine göre sınava yönelik spesifik eğitim modeliyle sizleri hedeflediğiniz puana ulaştıran nitelikli bir kurum olarak hizmet vermektedir.

Yds sınavı 80 sorudan oluşmaktadır. Soruların dağılımı şu şekildedir.

İlk 16 soru Tense, Preposition, Connectors, Relative clauses, non clauses ve diğer soru içerikleri şeklinde sınıflanmaktadır. Bu kısımda öğrencinin temel İngilizce seviyesini test etmek planlanmaktadır. Kalan sorular; 10 adet Yds cloze test sorusu,  10 adet cümle tamamlama soruları, 6 adet çeviri soruları, 20 soru paragraf içeriğine göre 5 adet paragrafta ele alınmakta, 5 adet diyalog tamamlama soruları, 4 adet eş anlamlı cümle soruları gelmekte en sonuncusunda da ilgisiz cümle sorularından oluşmaktadır.

Yds sınavına hazırlanan aday kitlesi ise şu şekildedir;

Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik adayları, Yüksek lisans programlarına gitme hedefi olan lisans mezunları, çalıştığı şirkette dil tazminatı almak isteyen adaylar ve yurt dışı görevi sebebiyle İngilizce yeterliliğini ölçen adaylar, ve son olarak da İngilizce yeterliliğini ölçmek isteyen adaylar şeklinde sıralayabiliriz.

Yds sınavı hazırlık süreci uzmanlık gerektiren kapsamlı yayınlardan faydalanmaya ihtiyaç duyulan bir süreçtir. İzmir en iyi Yds kursu olarak Akademik Yabancı dil kursları sizlerin gerek eğitim sistemiyle gerekse kaynak noktasında bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Uyguladığı sınava yönelik spesifik eğitim modeliyle sizleri hedeflediğiniz puana ulaştıracaktır.

İzmir en iyi Yds kursu olarak Akademik Yabancı dil kursları çeyrek asırlık deneyimiyle ve uzman eğitmen kadrosuyla sizleri Yds sınavına eksiksiz hazırlayacaktır. Yds sınavına özel hazırlanan kapsamlı yayınlarıyla ve çıkmış sorular analiz edilerek sınav stratejisine uygun eğitim modeliyle sizlerin İzmir'deki önemli tercihlerinden olmaya devam etmektedir. İzmir en iyi Yds kursu olarak Akademik Yabancı dil kursları sizlerin Yds sınavındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak skor hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

İzmir Yds Kursu Fiyatları

İzmir Yds Kursu Fiyatları ilgili kurumun eğitim modeli ve ayrıcalıklarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bağlamda ilgili eğitim merkezinin sınıf mevcudu, eğitim materyalleri ve diğer unsurlar İzmir Yds Kursu Fiyatlarına en çok etki eden faktörlerdir.

Bu noktada kurumumuz sizler için oluşturduğu çeşitli kampanyalar ve uygun ödeme koşulları ile bütçe dostu bir sınav eğitimi sunmaktadır. İzmir Yds Kursu olarak eğitim modellerimiz, sınav stratejilerimiz, Yds kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönder