Kadıköy IELTS Hazırlık Kursu, Kadıköy IELTS Hazırlık Kursu Fiyatları, Kadıköy En İyi IELTS Hazırlık Kursu,

Kadıköy IELTS Kursu

IELTS (International English Language Testing System) Sınavı birçok ülke tarafından kabul edilen dünyada en çok tercih edilen 4 becerinin sınandığı ulusal bir sınavdır.

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Avustralya, Kanada, Türkiye ve daha birçok ülkede 7000’e yakın üniversite ve kurum, adayın İngilizce seviyelerinin kabulü olarak IELTS sonucunu kabul etmektedir.  

IELTS sınav puanlandırması; dört temel dil becerisi için ayrıdır. Notların ortalaması genel sınav notunu belirler. Her beceri 1-9 puan arasında değerlendirilir. 4 becerinin puan ortalaması baz alınarak IELTS skoru 9 üzerinden hesaplanır.

Kadıköy IELTS Hazırlık Kursu Akademik Yabancı Dil Okulları olarak bu programlarda öğrencinin sınav tekniğini öğrenmesi üzerinde çalışmalar yaparak dört bölümden oluşan IELTS sınavının her bölümü için ayrı ayrı ders verilmektedir. Sınav formatına uygun yapılan sınavlarla sınav esnasında yaşayacağınız kaygıyı sıfıra indirebilirsiniz.

Akademik Yabancı Dil Okulları Kadıköy IELTS Kursu eğitimlerimiz de; IELTS sınavlarına hazırlık sürecinde, alanında uzman eğitim kadromuzla, dersler dışında bireysel çalışmalarınızla da IELTS sınav tekniklerine yönelik nasıl çalışılması gerektiği konusunda yol gösterilmekte, eksiklikleri desteklemek adına bu doğrultuda tüm özverimizle öğrencilerimize destek olmaktayız.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder