Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi Programları | Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi Programları Tavsiye

Kurumsal İngilizce Eğitimi | Şirketlere Özel İngilizce Eğitimi

Sektörlere Özel Tasarlanan Mesleki İngilizce Eğitim Programlarımız;

 • Enerji, Doğal Gaz ve Petrol Sektörü
 • Hukuk İngilizcesi  
 • Finans & Bankacılık
 • Lojistik / Deniz Nakliyat    
 • Tekstil İngilizcesi
 • İnsan Kaynakları İngilizcesi
 • Satış, Pazarlama ve İletişim Sektörü
 • Dış Ticaret Sektörü
 • Mühendislik İngilizcesi 
 • Telekomünikasyon Sektörü
 • Tıp İngilizcesi
 • Turizm & Otelcilik

 

Language Department İngilizce eğitimi veya şirketiniz içerisinde eğitim alabilir, şirketiniz ve kurumunuz için fark yaratabilirsiniz. Departmanımızda, üst düzey yöneticilerden şirket çalışanlarınakadar her düzeye uygun ayrı ayrı düzenlenen eğitim içeriğimiz şirketlerin eğitim müdürlükleri veya İnsan Kaynakları  ile entegre olarak yürütülmektedir.

Kurumsal İngilizce eğitiminde yapılan ön test ve analizlerle katılımcıların İngilizce bilgileri ölçülerek, ihtiyaç ve beklentileri tespit edilir ve bu durum rapor edilir. Bu bilgiler ışığında eğitim alacak kişilerin kategorize edilerek programları ve eğitim planları oluşturulur. Eğitim öncesinde o kurumda eğitim verecek öğretmenlerimiz kurum yetkilileri ve eğitim alacak kişilerle tanıştırılarak, çalışma tarzı beklentiler, hedefler belirlenir ve eğitim uygulamaya geçirilir.

Kurumsal İngilizce Eğitiminin Önemi

Türkiye ekonomisinin büyük bir ölçeğinin İthalat ve ihracatın oluşturduğunu düşünürsek bu sahalarda faaliyet gerçekleştiren kurumların ve şirketlerin, İngilizce bilen personellere olan ihtiyaçları her geçen gün artış göstermektedir.Bu unsurlarla birlikte, küresel dünyada mesleki yaşamın internet ve yeni dijital teknolojiler sayesinde uluslararası çalışmalarının artması ve büyüyen iletişim ağı ile Kurumsal İngilizce, çalışma hayatında vazgeçilmez bir yere sahip olmaktadır.

Bu sebeple günümüzde İngilizceye hakim olmak ve akıcı bir şekilde konuşabilmek bu alandaki işe alımlarda önemli bir tercih kriteri haline gelmiştir. Var olan bir gerçektir ki günümüzde pek çok firma işe alım süreçlerini İngilizce olarak gerçekleştirmektedir. Yabancı dil bilen personellere olan ihtiyacın tek sebebi yalnızca ithalat ve ihracat değil. 

Ülkemiz dinamik nüfus potansiyeli sebebiyle  yabancı yatırımcıların girişim hedeflerinde yer almaktadır. Bu minvalde birçok yabancı şirket, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şube açmakta ya da Türk ekipleri markasına kazandırma hedeflemektedir. Yatırımcıların global süreçleri yürütebilmesi ve verimli olabilmesi için iletişim çok önemli bir unsurdur. Bu minvalde Kurumsal İngilizceye hakim çalışanlar, genel itibariyle anahtar rolü üstlenirler.

Tüm bu gerçekler ışığında hem kariyerine sıradan hedeflerle değil güçlü bir başlangıç yapmak isteyen adaylar hem de bulunduğu pozisyonda aldığı sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirirken kendi değerini yükselten profesyoneller açısından kurumsal hayatta akıcı ve doğru bir İngilizce bilgisinin vazgeçilmez bir nitelik olduğuna hemfikir olabiliriz.

Sizler de Kurumsal İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, British Council Konsolosluk Partneri ve aynı zamanda Yetkili IELTS Sınav Merkezi olan Akademik Yabancı Dil Kursları’nı tercih edebilir ve bu alanda kısa bir sürede yetkinlik kazanabilirsiniz.

 

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder