Manisa Kampüsü İletişim Bilgileri
Kampüsten Duyurular

MANİSA İNGİLİZCE DİL KURSU

YABANCI DİL KURSU çeyrek asır önce kurulmuş olup akademik kariyere sahip, alanında uzman eğitmen kadrosu ve kapsamlı, özgün yayınlarıyla yıllara aşkın tecrübemizle BURSA, ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, MANİSA illerimizde eğitimlerine devam ettirmektedir. Tüm kadromuz size programların içeriğini, eğitim planlamasını en doğru ve gerçekçi şekilde anlatmaktadır.

Siyasal, ekonomik, sosyal, kültürel gelişmeler çok dilliliğin ve çok kültürlülüğün benimsenmesine neden olmuştur. Bu durum ise, erken yaşlarda birinci yabancı dil öğretimine başlanmasını gerekli kılmıştır.

Okulumuz bu anlamda alışılagelmiş eğitim modelinin dışına çıkarak sömestr eğitimleri ile İngilizce eğitime yeni bir soluk getirmiştir. Sömestre Eğitimleri temel ve üst düzey eğitimler olarak ayrılır.

Öğrencilerimizin sömestre eksik ve güçlü yanlarını ortaya koyabilecekleri 4 dil becerisini ölçen deneme sınavı ile belirlenir. Derslerinizde 4 dil becerisini öğrenmekle kalmayıp size İngilizce dili ile ilgili gerekli kültürel birikimi ve dil algısını oluşturmaktadırlar. Öğrencilerimiz Akademik Yabancı Dil Okulları Manisa İngilizce Dil Kursu aktüel ve kültürel anlamda tam donanımlı ve dilin 4 beceresine hakim olarak mezun olurlar.

 Adresimiz

Anafartalar Mah. Hükümet Cad. No:55 K.2-3 (ŞekerBank Üzeri) Merkez - MANİSA

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder