En İyi Rusça Dil Kursu, Rusça Kursu Fiyatları | Akademik Yabancı Dil Kursları

En İyi Rusça Dil Kursu

Rusça dili Hint-Avrupa dil ailesinden olup Kiril harflerinden oluşan alfabesi ile öğrenimi belirli bir süreç gerektiren dildir.Rusça dil eğitimi almak son yıllarda en çok tercih edilen dil eğitimleri arasında yerini almıştır.

Akademik Yabancı Dil Kursları alanında uzman,tecrübeli ve ana dili Rusça olan eğitmenler eşliğinde Rusçayı öğrenmek artık herkes için daha kolay olmaktadır. Akademik Dil Kursu nitelikli öğrenme metodlarıyla eğitimlerimizde gerek eğitmen kadromuz gerekse ders mekanlarımız ve kullandığımız kaynaklarla bu dili en güzel şekilde öğrenebileceğiniz bir dil okuludur .

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ile sizlere bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Öğrenci merkezli eğitim anlayışımız Akademik Yabancı Dil Kurslarında Rusça eğitimi fırsatını kaçırmayın.

Akademik Yabancı Dil Kursları İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir Rusça Dil Kursları eğitimlerimizde video materyalleri ve özgün birçok doküman kullanılmaktadır. Dersler daha çok konuşma odaklı geçmektedir. Rusça dil kursunda birincil amacımız öğrencilerimizin yabancı dil eğitimini zor bir süreç olmaktan çıkarıp keyif alacakları bir ortama dönüştürmektir. Bu nedenle eğitim sistemimiz iletişimsel temellere dayanmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir Rusça Dil Kursu’nu Akademik Yabancı Dil Okulların da almak isteyen kursiyerlerimiz için özel olarak geliştirmiş olduğumuz teknikler ve tecrübeli eğitmenler ile hizmet vermekteyiz. Avrupa dilleri öğretimi ortak çerçeve programı kapsamında vermiş olduğumuz Rusça kursları ile dinleme, konuşma, okuma, karşılıklı diyalog, yazma gibi deneyimleri kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Eğitim materyalleri öğrencilerimiz için maksimum öneme sahip olan kitaplardan oluşmaktadır. Öğrencilerimiz eğitim alırken hem eğlenip hem öğrenmektedirler. Eğitim materyalleri sayesinde öğrencilerimiz Rusça dilini kolaylıkla öğrenmeye başlamaktadırlar. Akademik Yabancı Dil Kursları kendi kaynaklarından da yararlanarak eğitimde fark yaratma amacına hizmet etmektedir. Öğrencilere düzenlenen deneme sınavları, çeşitli kaynaklar, testler sayesinde Rusça dilinin öğrenilmesi hem daha zevkli hem de daha kolay olmakta, öğrencilerimiz başarılı bir şekilde hızla dili öğrenmektedirler.

Akademik Yabancı Dil Okulları Rusça Kursların da öğretmenler, Rusça kurslarımızda görev alabilmek için belirli bir takım kriterlere sahip olmak zorundadırlar. Rus ve Türk eğitmenlerimiz Rus kültürünü ve Rusçayı en iyi şekilde kullanan kişilerdir.Eğitimci kadromuzun tecrübeli kişilerden oluşması kurslarımızda öğrencilerimize fazlası ile yardımcı olmamızı sağlamaktadır.

 

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Diğer Kurslarımız
Bursa İngilizce Kursu, Denizli İngilizce Kursu, Manisa İngilizce Kursu, İzmir İngilizce Kursu ve son olarak Ankara İngilizce Kursu kampüslerimizde Yabancı Dil Sınavlarına Yönelik Kurslar, Temel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları sunuyoruz.
Mesaj Gönder