Hazırlık Temel İngilizce Kursu

Hazırlık Temel İngilizce Kursu

Temel seviyeden Akademik seviyeye kadar eğitim veren kurumumuza İngilizce eğitimi almak için başvuran öğrencilerin hangi seviyede eğitim alacağına seviye tespit sınavı ile karar verilmektedir.

Bu sınav sonrasında hazırlık sınıflarına yerleştirilen öğrencilerimiz temel Grammar konularının işlendiği Grammar dersi ve temel seviye Speaking, Listening ve Writing becerilerinin geliştirildiği ve bunlara ek olarak da aktüel konu içerikli kapsamlı Reading dersleri almaktadır. Grammar derslerimizde İngilizce cümle yapısı, Türkçe cümle yapısı ile farkları, kelime türleri, temel tense’ler ve dil kuralları ele alınmaktadır.

Reading derslerimizde ise temel seviyede bir okuma parçası ile vocabulary, phrasal verb ve phrase öğrenmeye yönelik word formation çalışması, okuduğunu anlama, dinlediğini anlama ve yazma çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz kendi seviyesine uygun Speaking dersi ile özgüven kazanarak temel ingilizce eğitimini tamamlamış olur.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder