YDS, YÖKDİL Setleri, Kitapları ve Yayınlarımız Yakında Bayilerde
YDS, YÖKDİL Setleri, Kitapları ve Yayınlarımız Yakında Bayilerde

Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kurulu, yıllar içerisinde biriktirmiş olduğu tecrübesiyle akademik ve business sınav eğitim tecrübesini kullanarak, Türkiye ve Dünya genelinde geçerli olan (YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, TOEIC, Proficiency) yabancı dil sınavlarına odaklı yayın çalışmalarını bitirmiştir.

    Sıklıkla değişmekte ve güncellenmekte olan YDS kitapları, YÖKDİL kitapları yeni sınav stratejilerine paralel olarak, yüksek dereceler elde edilmesi için gereksiz bilgilerden arınmış ve hedef odaklı hazırlanmış YDS yayınları ile Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu olarak kariyer planlamanızda hedeflerinize hızla ulaşabilmeniz için sizleri YDS setleri ve YÖKDİL setleriyle yanınızda olmaktan ve hedeflerinize ulaştırmaktan büyük bir kıvanç duyuyoruz.

1984 yılında, alanında uzman, akademik kariyere sahip hocalarımız tarafından kurulan Akademik Batı Dilleri, Türkiye’de Yabancı Dil Milli Eğitim Sistemini’ne yeni bir boyut kazandırarak, yetişkinlere özgü eğitim içeriğini oluşturmuş ilk dil okuludur. Kurumumuz bugüne kadar binlerce üniversite öğrencisine, öğretim görevlileri ve akademisyenlere, gazetecilere, bürokratlara, üst düzey kurum yöneticilerine, kamu ve özel sektörde görevli personele uzmanlık alanı ve ilgili hedefler doğrultusunda dil eğitimi vermiştir.

    Akademik nitelikli dil eğitimine yeni bir boyut kazandırmak ve katma değer sağlamak maksadıyla, Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu, 2010 yılında merkezi Londra olan The Academic Publishing yayınevini kurmuştur. Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde görev alan akademisyen hocamız ve native hocalarımızdan oluşan dil komisyonumuzun, kolektif çalışmalarıyla hazırlanan yayınlarımız, dil eğitimine farklı bir açıdan bakmanızı ve daha kısa sürede istediğiniz seviyeye ulaşmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

    Dil eğitiminde, ilgili yabancı dilde meydana gelen kullanım değişimlerini dahi dikkate alan ve değişen sınav stratejilerini sürekli olarak takip eden, sürekli yenilenen ve değiştiren bir anlayışla hazırlanan kaynaklarımız, gerek dil öğreniminizde ve sınav hazırlık süreçlerinde büyük bir fark yaratarak daha kısa sürede ve daha etkin öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

    Türklerin yabancı dil öğrenme yetkinliklerine uyumlu, sadece grammar tabanlı değil konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerini de paralelde geliştirebilecekleri yabancı dil eğitim kaynakları her seviye için ayrı ayrı hazırlanmıştır. YDS setleri yakında tüm bayilerde!

Mesaj Gönder