Üniversiteye Hazırlık YKS DİL (YDT Yabancı Dil Testi) Kursu | Akademik Yabancı Dil Kursu

YKS-DİL (YDT) Hazırlık Kursu ile Sınava Son Kez Bizimle Hazırlanın

YKS-DİL YDT (Yabancı Dil Testi)  sınavına üniversitelerin yabancı dil bölümlerini tercih edebilmek amacıyla girdiği bir yabancı dil sınavıdır ve ÖSYM tarafından düzenlenen ulusal bir sınavdır. Liseden mezuniyet  durumunda olanlar veya liseden mezun olmuş tüm öğrenciler YKS-DİL sınavına girebilirler. Yabancı dil bölümlerinden herhangi birinde eğitim almak için girmesi gerektiği ve Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan yabancı dil sınavıdır. YKS Dil sınavı toplamda 80 sorudan oluşmakta ve 120dk sürmektedir.

 

İstediğin üniversite ve bölümde yer almak için alanında uzman eğitmenler, sınava özgü nitelikli yayınlar ve İngilizce Uzem online platformu ile kapsamlı eğitim modeli ile eğitim vermekteyiz. Akademik Yabancı Dil Kursu tarafından verilen konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli gerçekleştirilen deneme sınavlarımız ile YKS-DİL sürecine hazır hale gelirsiniz.

Her yıl Türkiye derecesi çıkartan Uzman eğitim kadromuzla  YKS-DİL kapsamlı video destekli eğitim müfredatımızla, pratik soru çözüm taktikleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isabetli sunumlarıyla istediğiniz bölümü okumanızı sağlıyor.

Okuma, kelime ve Dil bilgisi bakımından belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili Sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde anlatılmaktadır.

Akademik Yabancı Dil Kursu YKS DİL Eğitimini dikkatsizliği indirgeyen ve her türlü gereksiz detaylardan arındırılmış kapsamlı eğitim içeriğiyle öğrencileri hayallerindeki zirve üniversiteyle buluşturuyor.

Ön Bilgi Formu
Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için hemen formu doldurunuz.
Öğrencilerimizin Görüşleri
Yıllardır deneyimlediğimiz yabancı dil eğitimi tecrübemiz ile75.200 + Öğrenci Görüşleri Öğrencimizin yabancı dil eğitimi hikayesinde yer edinmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz...
Mesaj Gönder